ANASAYFA

Robart lazer fiyat,Robart Lazer 2.el

 

2003 yılında kurulmuş olan ROBART LASER, ileri teknoloji galvo lazer ve lazer kesim sistemleri alanında hizmet vermektedir. Firma adı olarak seçilmiş olan ROBART, ROBot teknolojisi ile ARTistik tasarım alanlarının arakesitini ifade etmekte olup, bu yeni alandaki endüstriyel uygulamalar için ileri teknoloji kullanan makinalar tasarlayıp üretmektedir.

Seri üretimini yaptığı ürün gamı başlangıçta Galvo Lazer Sistemleri, Endüstriyel Lazer Kesim Makinalarından oluşmakta olan Robart Makina bu spektrumun yeni uygulama ve tasarımlarla önümüzdeki yıllar içerisinde daha da genişlemesini kendine hedef almıştır.

Gerek lazer teknolojisindeki, gerekse robotik alanındaki son gelişmelerin bu teknolojileri çok daha geniş kitlelerin kullanımına sunacağını öngören firmamız geliştirdiği galvo lazer ve ploter türü lazer kesim ve işleme sistemleri ile bu konuda öncü rolü üstlenmiştir.

2010 yılı itibari ile galvo lazer teknolojisinde kazandığı tecrübeleri daha farklı konularda insanlara sunmak isteyen Robart LASER ürün gamına, medikal cihazları da eklemeye karar vererek sektör içinde sahip olduğu deneyim ve birikimlerini insanlara bu alanda da sunmaya başlamıştır.

Firmamız tedariğini sağladığı bütün cihazlar için sunduğu geniş yedek parça,profesyonel eğitim ile bu sektörde de ivedilikle öncü firmalar arasında yerini almış ve bu alandaki tecrübesi her geçen gün daha da arttırarak birbirinden farklı özelliklerdeki cihazları piyasaya sürmüştür.

robart-galvo-lazer-fason-lazerci-giotto-lazer-ayakkabi-saya-kesim

 

LAZER KESİM MAKİNASI

LAZER KESİM MAKİNASI

 

ahsap-kapi-panel-celik-kapi-fason-lazer-mobilya-galvo-lazer-robart-giotto