WoodART Galvo Lazer

Robart lazer fiyat,Robart Lazer 2.el

WoodART Galvo Lazer


Mobilya ve çelik kapı panel  sektörü için geliştirilen Robart WoodART Serisi Galvo Lazer Sistemleri patentli tasarımıyla 6 AXİS sistemlerde gezer kafa 1200X2400 mm veya 1400 x 2800 mm çalışma alanı ve alt  konveyör tablada hareketli çalışma imkanı ile bir çok sektörde hizmet vermektedir.Robart WoodART serisi galvo lazerler dünyanın en iyi Co2 Lazer Tüp üreticisi ALMAN ROFİN firmasının üretmiş olduğu tüpler kullanılmaktadır.Rofin tüpler performansı kanıtlanmış uzun ömürlü tüplerdir.Galvo lazerlerde çalışma alanı büyüdükçe lazer ışını kalınlaşması ve güç kaybı oluşur.Robart Galvo Laserler çalışma alanının tamamında hassas kesim ve markalama yapabilen tek galvo lazerdir.

Ürün Avantajları  
Sanal lazer ışığı ile malzeme pozisyonunun belirlenmesi.·
Yüksek hızda ve yüksek verimlilikte kaliteli işler.·
Alman Rofin Güç Kaynağının yardımıyla uzun ömür.·
1200 mm x 2400 mm Aynı anda işleme alanı.·
Ucuz Yedek parça ve Teknik Servis Kalitesi.

  • Bu bölünen model, yüksek hacimli işlerde soldan sağa doğru iki farklı grupta çalışır.
  • X ekseni 1200 mm-1400 MM ve Y ekseni 2400 mm -2800 mm  olan desenleri bölebilir. Ayrıca bu kalıpları tek seferde işleyebilir.
  • Entegre redüktör yardımı ile tek dokunuşla yükseklik kontrol sistemi vardır.
  • Dijital yükseklik göstergesi yardımıyla hassas yükseklik kontrol sistemine sahiptir.
  • Destekleyen Biçimler: sf, dwg, dxf, plt, hgl, hg, eps, wmf, bmp, jpg, gif.

Robart galvo lazer makinalarımızda kullanmış olduğumuz Alman Raylase High Speed digital galvo kafa ile en yakın rakibine 2 kat fark atmaktadır.


Mobilyalarınıza değer katın…. lazer işleme koltuk deri ve kumaşlarına desen yakma işlemlerini yapabilirsiniz. Bizi arayın galvo lazer fiyatlarını, satılık galvo lazerlerini, galvo lazer sektörlerini bizden öğrenin

Uygulama alanı

  • Robart Galvo Lazerle; Tekstil, Ayakkabı, Çanta, Deri Konfeksiyon, Deri ve Kumaş Aksesuarlar,Tekstil Kesimleri Yıpratma ve Desen Verme, Perde ve Aksesuarlarında Desen Verme Kesme, Denim  (Jeans)Ürünlerde Destroy, Rodeo, Bıyık, İğne Kırığı, Desen Baskı vb. işlemler, Kadife ve Benzer Ürünlerde Flok BaskıDesen Verme, Rulo ve Parça Kumaş Kesme, Delik Delme ve Desen Verme, Taş Kalıbı ve Benzer Ürünler Kesimi,Sticker, Kağıt, Davetiye, Etiket, Jakron vb. Ürünlerin İşlenmesi, Mermer ve Granit Ürünlerde Desen Verme,Mobilya ve Benzer Sektörlerde Ahşap ve Aksesuar Ürünlerinin İşlenmesi Desen Verilmesi, Pleksiglas ve PVCÜrünlerin işlenmesi ve Desen Verilmesi, Promosyon ve Oyuncak Ürünlerin İşlenmesi, Led AydınlatmaÜrünlerinde Pleksiglas İşleme, Görsel Reklam Panelleri, İç ve Dış Mekan Dekorasyon İşleri, Finisaj vb.İşlerde kullanılmakta ve değişik sektörlerde hayallerinizin ürünlerini üretmeye sizlere imkan sağlamaktadır.

HTMLÖnizleme

referanslar

ROFİN TÜP//AHŞAP LAZER İŞLEME YAKMA OYMA

ROBARTLAZER 0532 3612620

Yüksek Teknoloji Galvo Lazer Makinaları İçin Yüksek Fiyatlar Ödemenize gerek yok.Bizi Arayın görüşelim. 05323612620 Firma adı olarak seçilmiş olan ROBART, ROBot teknolojisi ile ARTistiktasarım alanlarının arakesitini ifade etmekte olup, bu yeni alandakiendüstriyel uygulamalar için ileri teknoloji kullanan makinalar tasarlayıp üretmektedir. Galvo Lazer Zinciri Lazer makineleri ile kesim, markalama, tarama vb. ihtiyaçlarınızı karşılamak için tedarikçi zincirimiz ile sizi buluşturuyoruz. Hızlı, Kaliteli, Ekonomik Çözümler Firmanız bünyesinde lazer sistemleri bulunmasına gerek kalmadan Robat galvo lazer kalitesinde her türlü ihtiyacınıza hızlı çözümler sağlıyoruz. Tüm Türkiye’de Hizmetinizdeyiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun, mutlaka size yakın bir noktada tedarikçimiz bulunuyordur. Hizmet ağımız Türkiye’nin tamamını kapsamaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ 0532 3612620